Logitech Ergo K860
Wideo 19Zdjęcia 12 |
Logitech Ergo K860 |
|
Klawiatura ergonomiczna jest wynikiem szeroko zakrojonych eksperymentów firmy Logitech z łatwością obsługi. Dlatego otrzymała nietypowy design, oryginalny kształt i wygląda jak biała wrona na tle klasycznych modeli. Ale dla producenta najważniejszy był nie wygląd, ale wygodna forma. Dlatego klawiatura jest zakrzywiona i przypomina falę, blok alfanumeryczny podzielony jest na dwie części, a klawisze zdają się układać w trójkąt.
Wszystko po to, aby zmniejszyć napięcie mięśni, zapewnić niezawodne wsparcie nadgarstków i pomóc w utrzymaniu prawidłowej postawy. Producent twierdzi, że Logitech Ergo K860 zmniejsza o 21% aktywność mięśnia czworobocznego górnego, który stabilizuje obręcz barkową i odpowiada za ruch ramion i szyi. Wykonali również świetną robotę na stojaku, który pozwala na naturalne ułożenie nadgarstków, niezależnie od tego, czy stoisz, czy siedzisz.
Składa się z trzech warstw: tkaniny, gęstej pianki i miękkiej pianki memory. A klawisze zapewnią szybkość i dokładność wprowadzania tekstu, a elementy dotykowe ułatwią nawigację za pomocą dotyku. Klawiatura łączy się z komputerem za pomocą Bluetooth LE lub odbiornika Unifying USB o zasięgu do 10 metrów. Zasilany jest dwoma bateriami AAA, przy czym pierwsza para jest dołączona do opakowania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech Ergo K860
Wszystkie ceny 47 →Logitech ERGO K860 920-009167 Klawiatura Grafit | 412 zł |
Klawiatura bezprzewodowa Logitech Ergo K860 RF Wireless + Bluetooth Grafit | 455 zł |
LOGITECH Klawiatura LOGITECH ERGO K860 Grafitowy 920-010108 | 369 zł |
Logitech ERGO K860 - keyboard - AZERTY - French - graphite - Klawiatury - | 710 zł |
Logitech Klawiatura Ergo K860 US Graphite 920-010108 UKLOGRSB0000054 | 450 zł |