Klawiatura
Logitech Wireless Touch Keyboard K400
Zdjęcia 4 |
Logitech Wireless Touch Keyboard K400 |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Logitech Wireless Touch Keyboard K400
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
6 Channel Wireless USB Adapter For Logitech Keyboard K400r K750 K800 K520 | 53 zł |
Klawiatura Logitech K400 920-007145 (USB 2.0; kolor czarny | 164 zł |
Logitech K400 Wireless Keyboard Czarny 920-007127 | 184 zł |
6 Channel Wireless Dongle Receiver USB Adapter For Logitech Mouse Keyboard | 38 zł |
6 Channel Wireless Dongle Receiver USB Adapter For Logitech Mouse Keyboard | 25 zł |
pokaż 10 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości klawiatury Logitech Wireless Touch Keyboard K400:
- 128-bitowe szyfrowanie sygnału
- Do 12 miesięcy żywotności baterii
PolecamyPorównaj w tabeli →