Klawiatura
Logitech Wireless Solar Keyboard K750
Wideo 18Zdjęcia 2 |
Logitech Wireless Solar Keyboard K750 |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Logitech Wireless Solar Keyboard K750
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Logitech Wireless Solar K750 - Klawiatury - Szwajcaria | 483 zł |
LOGITECH K750 cordless Solar Keyboard black - NSEA (UK) 920-002929 920-002 | 429 zł |
Klawiatura Logitech K750 Keyboard, Pan Nordic | 415 zł |
Logitech K750 Wireless Keyboard Czarny 920-002916 | 341 zł |
Logitech K750 Wireless Keyboard US/Int K750, Wireless, RF 920-002912 | 399 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości klawiatury Logitech Wireless Solar Keyboard K750:
- Zasilany światłem słonecznym lub światłem lampy (akumulatory utrzymują ładunek przez 3 miesiące)
- Wyposażony w czujnik światła (do wyboru najlepszego miejsca do pracy)
PolecamyPorównaj w tabeli →