Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad (2021)
Фото 5 |
Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad (2021) |
|
Елегантна, надійна та зручна бездротова острівна клавіатура стандарту ISO для роботи з комп'ютерами та ноутбуками Apple 2020-2022 років випуску. Сумісна з комп'ютерами Mac Studio 2022, iMac (CPU M1), Mac Mini 2020 (CPU M1), ноутбуками MacBook Pro (CPU M1/M2) та MacBook Air (CPU M1/M2). Для повноцінної підтримки пристрою потрібна операційна система Mac OS X 11.4 та вище.
Особливістю цієї моделі став убудований сканер для біометричної ідентифікації за технологією Touch ID. Клавіатура Apple Magic Keyboard з Touch ID та Numeric Keypad (2021) виконана в стильному алюмінієвому корпусі, який демонструє вражаючу жорсткість і легко впишеться у будь-який сучасний офісний/домашній інтер'єр. Обладнана ергономічними низькопрофільними клавішами з коротким ходом та надійним ножичним механізмом.
Забезпечує адекватний тактильний зворотний зв'язок за дуже низького рівня шуму (навіть при активному наборі тексту залишається цілком комфортним у житлових зонах та спальнях у вечірній/нічний час). До комп'ютерів та ноутбуків підключається за допомогою енергоефективного бездротового інтерфейсу bluetooth, що діє на відстані до 10 м або за допомогою комплектного кабелю Lightning-USB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad (2021)
Усі ціни 41 →Apple Klawiatura Magic Keyboard z Touch ID i polem numerycznym Bluetooth i | 771 zł |
Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad for Mac models with | 832 zł |
Apple Magic Keyboard z Touch ID i polem numerycznym (INT) czarny KL-APL-02 | 865 zł |
Klawiatura APPLE Magic Keyboard z Touch ID | 712 zł |
Klawiatura APPLE Magic Keyboard z Touch ID | 712 zł |