Apple Smart Keyboard Folio for iPad Pro 11" (2nd gen)
Фото 4 |
Apple Smart Keyboard Folio for iPad Pro 11" (2nd gen) |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple Smart Keyboard Folio for iPad Pro 11" (2nd gen)
Усі ціни 17 →APPLE Etui z klawiaturą APPLE Smart Keyboard Folio do iPada Pro 11 cali (2 | 989 zł |
Apple Keyboard Folia 11-inch iPad Pro (2nd generation) - International Eng | 1 022 zł |
Etui na iPad Air / iPad Pro APPLE Smart Keyboard Folio Grafitowy Klawiatur | 1 000 zł |
Etui z klawiaturą APPLE MXNK2Z/A | 1 093 zł |
Зовнішня клавіатура — один з musthave-аксесуарів для будь-якого планшета, особливо якщо він використовується для роботи з текстами і таблицями. Візьмемо, приміром, модель Smart Keyboard Folio, яка пропонується в напарники до флагманського планшету Apple iPad Pro 11 2020 ().
Чохол-клавіатура
У складеному вигляді клавіатура захищає корпус планшетного комп'ютера від подряпин і інших негативних факторів зовнішнього середовища, а в розкладеному — спрощує набір тексту, разом з чим служить практичною основою для планшета. У моделі застосовується злегка звужена розкладка з тонкою звуковий зворотним зв'язком. Звикли «штопати» тексти на повнорозмірних клавіатурах до особливостей розміщення клавіш доведеться звикати.
Просте підключення
Клавіатуру не потрібно ні спеціально підключати, ні окремо заряджати. Живлення на неї подається через конектор безпосередньо з планшета. Для переходу в режим набору тексту достатньо лише встановити iPad на підставку і перекинути його назад. Усього доступно два положення нахилу планшета на вбудованого в клавіатуру підставці.
Сумісність
Смарт-клавіатура особливо не збільшує габарити планшета. Кириличні символи «витатуйовані» на її кнопках білою фарбою. Випуск моделі налагоджений у двох розмірностях: під планшет Apple iPad Pro 11 обох поколінь, а також під Apple iPad Pro 3 і 4 з діагоналлю екрана 12.9 дюймів. Особливо дешевим цей аксесуар не назвеш, однак за мірками Apple коштує відносно недорого.