Apple Magic Keyboard (2021)
Відео 16Фото 5 |
Apple Magic Keyboard (2021) |
|
Ультракомпактна клавіатура від компанії Apple, яка виступає аксесуаром для» яблучних " комп'ютерів Mac, планшетів iPad і смартфонів iPhone. Її довжина становить трохи менше 28 см, а вага — всього 239 г, тому клавіатуру можна покласти в сумку або рюкзак і взяти з собою в поїздку. Працює вона без проводів за допомогою Bluetooth і підключається до Mac автоматично - можна відразу сідати і працювати.
Apple Magic Keyboard використовує клавіші з ножичною конструкцією і низьким ходом, в тому числі мультимедійні кнопки для регулювання гучності звуку через Fn. Модель живиться від вбудованого акумулятора, одного заряду якого вистачить на цілий місяць автономної роботи, а то й довше. У комплект входить кабель USB-C / Lightning в обплетенні, за допомогою якого клавіатура заряджається від комп'ютера.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple Magic Keyboard (2021)
Усі ціни 24 →Apple Klawiatura Magic Keyboard Bluetooth i akumulator do wielokrotnego ła | 407 zł |
APPLE Klawiatura bezprzewodowa APPLE Magic Keyboard MK2A3Z/A Srebrno-biały | 459 zł |
Apple Magic Keyboard - Klawiatury - Angielski - USA - Bia?y | 479 zł |
Apple Magic Keyboard (INT) KL-APL-023 | 427 zł |
Klawiatura APPLE Magic Keyboard (US Int.) | 427 zł |