Apple Magic Keyboard with Numeric Keypad (2017)
Фото 9 |
Apple Magic Keyboard with Numeric Keypad (2017) |
|
Повнорозмірна універсальна клавіатура. Apple Magic Keyboard with Numeric Keypad можна на рівних використовувати як для організації ігрових розваг, так і роботи над документами, звичайної офісної роботи та ін. Модель укомплектована незнімною акумуляторною батареєю. Для синхронізації з комп'ютерним пристроєм використовується модуль бездротового зв'язку Bluetooth, а крім цього можна підключати клавіатуру і за допомогою кабелю (Lightning-USB).
При цьому під час дротового з'єднання відбувається зарядка акумуляторного блока, що дуже зручно. Провід входить до складу штатної комплектації. Як стверджує виробник, час автономної роботи клавіатури від одного повного заряду становить близько 1 місяця. Важливою особливістю девайса є монолітний корпус, в основі якого знаходиться міцний магній-алюмінієвий сплав. Кнопки отримали механічні перемикачі ножничного типу. Клавіші втоплені в корпус, створюючи ефект надкороткого ходу кнопок. Сама клавіатура представлена ультратонким корпусом, товщина девайса складає всього 11 мм. Передбачена кнопка Fn. Звернемо увагу на те, що такий же клавіатурою, моноблок комплектується Mac Pro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple Magic Keyboard with Numeric Keypad (2017)
Усі ціни 48 →Apple Klawiatura Magic Keyboard z polem numerycznym Bluetooth i akumulator | 539 zł |
APPLE Klawiatura bezprzewodowa APPLE Magic Keyboard MQ052Z/A Biały | 599 zł |
Apple Magic Keyboard with Numeric Keypad - USA - Silver UKAPPRNBMQ05201 | 600 zł |
Apple Magic Keyboard z polem numerycznym (US) KL-APL-030 | 550 zł |
Klawiatura APPLE Magic Keyboard | 539 zł |
Зроблено в Apple
Кілька років тому Apple оновила лінійку своїх Magic клавіатур, створених для роботи в парі з iMac. У порівнянні з першим поколінням, нова бездротова Magic Keyboard обзавелася повнорозмірним блоком функціональних клавіш і цифровим блоком. Самі клавіші трохи збільшилися і сильніше втопилися в корпус, а ножичний механізм пройшов серйозний апгрейд, завдяки якому друкувати на ній стало значно зручніше.
Місяць без підзарядки
Модель укомплектована незнімною акумуляторною батареєю, яка за твердженням виробника тримає заряд близько місяця. Для синхронізації з комп'ютерним пристроєм використовується модуль бездротового зв'язку Bluetooth, а крім цього можна підключати клавіатуру і за допомогою Lightning кабелю. При такому підключенні клавіатура ще й заряджається, що досить зручно. Magic Keyboard «дружить» з усіма «яблучними» девайсами. До них, на відміну від iMac, вона підключається по — старому-через меню налаштувань.
Стильна, тонка і зручна
Не можна не відзначити і дизайн. Клавіатура представлена ультратонким монолітним корпусом, товщина девайса складає всього 11 мм. Він має клиноподібну форму, що зроблено для створення невеликого кута нахилу блока клавіш. Незважаючи на переважання металу в конструкції, вага Apple Magic Keyboard становить 390 грам. Підсумкова оцінка така ж, як і у минулого покоління: з одного боку модель вийшла стильним, зручним і надійним, з іншого боку ціна на неї досить кусюча, а біла поверхня швидко збирає відбитки і бруд.