Apple Magic Keyboard for iPad Pro 12.9" (5th gen)
Фото 10 |
Apple Magic Keyboard for iPad Pro 12.9" (5th gen) |
|
Клавіатура відомого технологічного гіганта Apple створена для роботи з 12.9-дюймовими планшетами iPad Pro. Вона сумісна з моделями 3-го, 4-го і 5-го поколінь під управлінням операційної системи iPadOS 14.5 і вище. Точніше, це клавіатура-чохол, яка в складеному вигляді, як книжка, повністю закриває планшет і захищає його від пошкоджень. Аксесуар примагнічується до iPad Pro і утримує його на вазі, також користувач може змінювати кут нахилу, щоб підібрати ідеальне розташування планшета для перегляду.
Apple Magic Keyboard for iPad Pro 12.9 " (5th gen) має компактні розміри, відповідні гаджету, і вбудований трекпад, що підтримує жести Multi‑Touch і курсор в iPadOS. Клавіші оснащені механізмом "ножиці" з ходом 1 мм і підсвічуванням, яка дозволяє працювати при поганому освітленні і в темряві. А через вбудований порт USB‑C можна заряджати сам iPad — при цьому роз'єм планшета буде вільний для інших девайсів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple Magic Keyboard for iPad Pro 12.9" (5th gen)
Усі ціни 33 →APPLE Klawiatura APPLE Magic Keyboard do iPada Pro 12.9 cala (5. generacji | 1 919 zł |
Apple Magic Keyboard for iPad Pro 12.9?inch (2021) - International English | 2 016 zł |
Apple Klawiatura iPad Magic 12.9 (5th generation) Czarna English (Internat | 2 045 zł |
Apple Klawiatura iPad Magic 12.9 (5th generation) Biała English (Internati | 2 044 zł |
Etui na iPad Pro APPLE Magic Keyboard Czarny Klawiatura | 1 999 zł |