Apple Magic Keyboard for iPad Pro 12.9" (5th gen)
Zdjęcia 10 |
Apple Magic Keyboard for iPad Pro 12.9" (5th gen) |
|
Klawiatura znanego giganta technologicznego firmy Apple została zaprojektowana do współpracy z 12,9-calowym iPadem Pro. Jest kompatybilny z modelami trzeciej, czwartej i piątej generacji z systemem iPadOS 14.5 i nowszym. Dokładniej jest to etui na klawiaturę, które po złożeniu niczym książka całkowicie zakrywa tablet i chroni go przed uszkodzeniem. Akcesorium mocuje się do iPada Pro i utrzymuje go w powietrzu, a użytkownik może również zmienić kąt nachylenia, aby znaleźć idealną pozycję dla tabletu do oglądania.
Klawiatura Apple Magic Keyboard do iPada Pro 12,9″ (5. generacji) ma kompaktowy rozmiar, który pasuje do gadżetu, oraz zintegrowany gładzik, który obsługuje gesty Multi-Touch i kursor w iPadOS. Klawisze wyposażone są w mechanizm nożycowy o skoku 1 mm i podświetlenie, które umożliwia operowanie w słabym świetle i w ciemności. A dzięki wbudowanemu portowi USB-C możesz ładować samego iPada – podczas gdy złącze tabletu będzie wolne dla innych urządzeń.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Kup Apple Magic Keyboard for iPad Pro 12.9" (5th gen)
Wszystkie ceny 35 →APPLE Klawiatura APPLE Magic Keyboard do iPada Pro 12.9 cala (5. generacji | 1 929 zł |
Apple Magic Keyboard for iPad Pro 12.9?inch (2021) - International English | 2 016 zł |
Apple Klawiatura iPad Magic 12.9 (5th generation) Czarna English (Internat | 2 045 zł |
Etui na iPad Pro APPLE Magic Keyboard Czarny Klawiatura | 1 999 zł |
Apple Klawiatura iPad Magic 12.9 (5th generation) Biała English (Internati | 2 044 zł |