Apple Magic Keyboard for iPad Pro 11" (3rd gen) and iPad Air (4th gen) (MJQJ3RS)
Zdjęcia 11 |
Apple Magic Keyboard for iPad Pro 11" (3rd gen) and iPad Air (4th gen) |
|
Akcesorium wydane przez Apple dla 11-calowych tabletów iPad Pro 1., 2., 3. generacji oraz iPad Air 4. generacji z systemem iPadOS 14.5 lub nowszym. To urządzenie 3 w 1, które pełni rolę zdejmowanej klawiatury, osłony, a także podstawki. Za pomocą magnesów klawiatura łączy się z tabletem i utrzymuje go na wadze, działając jako podstawka i umożliwiając zmianę kąta, aby znaleźć najwygodniejszą pozycję do oglądania treści.
Po złożeniu jest to znajomy futerał, który chroni urządzenie przed uszkodzeniem. Klawiatura Apple Magic Keyboard do iPada Pro 11″ (3. generacji) i iPada Air (4. generacji) jest wyposażona w klawisze nożycowe o skoku 1 mm i podświetleniu, dzięki czemu znaki są widoczne nawet w całkowitej ciemności. Jednocześnie klawisze precyzyjnie reagują na Twoje działania i działają niemal bezgłośnie, dzięki czemu praca nie będzie przeszkadzać domownikom czy współpracownikom. Jest też wbudowany gładzik obsługujący gesty Multi-Touch i kursor iPada. A wbudowany port USB-C umożliwia ładowanie tabletu, podczas gdy złącze w samym iPadzie będzie swobodnie podłączać inne urządzenia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Kup Apple Magic Keyboard for iPad Pro 11" (3rd gen) and iPad Air (4th gen)
Wszystkie ceny 25 →APPLE Etui z klawiaturą APPLE Magic Keyboard do iPada Pro 11 cali Czarny M | 1 799 zł |
Apple Klawiatura Magic Keyboard do iPada Pro 11 cali (4. generacji) i iPad | 1 738 zł |
Etui na iPad Air / iPad Pro APPLE Magic Keyboard Grafitowy Klawiatura | 1 699 zł |
Apple Magic Keyboard Folio iPad Pro 11" MXQT2Z/A Grafitowy | 1 699 zł |