Apple Magic Keyboard with Touch ID (2021) (MK293)
Wideo 4Zdjęcia 5 |
Apple Magic Keyboard with Touch ID (2021) |
|
Ultranowoczesna, kompaktowa i lekka klawiatura. Urządzenie jest zgodne z urządzeniami działającymi w systemie operacyjnym Mac OS. Do tej klawiatury można podłączyć następujące rozwiązania: MacBook Air, MacBook Pro, iMac i Mac mini. Klawiatura posiada rozbudowany pakiet baterii. Po jednym pełnym naładowaniu gadżet może działać przez około miesiąc, a w niektórych przypadkach nawet dłużej! Klawiatura Apple Magic Keyboard z marką Touch ID 2021 wyposażona jest w skaner linii papilarnych, który pozwala za pomocą urządzenia logować się do różnych usług, a nawet płacić za zakupy online.
Ta klawiatura może automatycznie synchronizować się z urządzeniami Apple. Gadżet otrzymał membranowe przyciski z wysoce niezawodnym mechanizmem nożycowym. Podczas naciskania klawiszy użytkownik odczuje przyjemną dotykową informację zwrotną. Do ładowania baterii w przypadku urządzenia służy specjalne złącze. Do połączenia z urządzeniem komputerowym służy kabel ze złączami USB-C i LightNing. To stylowa i niezawodna klawiatura, która pozwoli Ci pewnie wpisywać tekst i organizować multimedialne sesje rozrywkowe. Urządzenie jest trwałe, gotowe sprostać najśmielszym oczekiwaniom użytkownika.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Kup Apple Magic Keyboard with Touch ID (2021)
Wszystkie ceny 27 →Apple Klawiatura Magic Keyboard z Touch ID Bluetooth i akumulator do wielo | 590 zł |
Apple Magic Keyboard with Touch ID - Klawiatury - Angielski - USA - Bia?y | 700 zł |
Klawiatura APPLE Magic Keyboard z Touch ID (US Int.) | 649 zł |
Apple Magic Keyboard z Touch ID for Mac (INT) KL-APL-025 | 649 zł |
Klawiatura APPLE Magic Keyboard z Touch ID (US Int.) | 649 zł |
Modele Mac
MacBook Air (model M1 z 2020 r.)
MacBook Pro (14-calowy, model 2021)
MacBook Pro (16-calowy, model 2021)
MacBook Pro (13-calowy model M1 z chipem 2020)
iMac (24-calowy, chip M1, model 2021)
Mac mini (czip M1, model 2020)