HyperX Alloy Origins Red Switch
Wideo 21Zdjęcia 6 |
HyperX Alloy Origins Red Switch -Red (markowe, Linear) |
|
Całkiem zaawansowana klawiatura przewodowa należąca do serii modeli do gier i wykonana w formacie ANSI (jednorzędowy klawisz „Enter” i przyciski „Shift” tej samej wielkości). Jest to pełnowymiarowe urządzenie z blokiem numerycznym o wadze 1,075 kg. Klawisze są mechanicznie zaprojektowane z myślą o długiej żywotności, a duży skok zapewnia, że twoje palce trafiają we właściwe miejsce bez zaczepiania sąsiednich obszarów.
Klawiatura Kingston HyperX Alloy Origins ma wbudowaną pamięć, która umożliwia zapisywanie makr i „umieszczanie” poleceń na poszczególnych przyciskach lub ich kombinacjach. Technika wyposażona jest w tryb gry, po włączeniu klawisze nieużywane w grze są blokowane, co oznacza, że nie musisz się martwić, że jeśli przypadkowo je naciśniesz, sesja zostanie przerwana. Klawiatura jest podświetlana efektami, co sprawia, że samo urządzenie jest bardziej atrakcyjne, a gra bardziej dynamiczna i ekscytująca. Obudowa tego modelu należy do typu Skeleton, dzięki czemu przyciski można łatwo wyjąć w celu oczyszczenia z kurzu i brudu. Urządzenie jest podłączane przez port USB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HyperX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HyperX.
Kup HyperX Alloy Origins Red Switch
Wszystkie ceny 61 →HYPERX Alloy Origins PBT mechaniczna klawiatura do gier nasadki klawiszy P | 712 zł |
HyperX Alloy Origins - Blue - US - Klawiatura gamingowa - bez bloku numery | 713 zł |
HyperX Alloy Origins Red KL-G-HYX-034 | 359 zł |
HyperX Alloy Origins – klawiatura mechaniczna do gier – HX Red (układ USA) | 399 zł |
Klawiatura HYPERX Alloy Origins Aqua | 399 zł |
W pełni metalowa obudowa
Wydana w 2019 roku klawiatura HyperX Alloy Origins to próba narzucenia poważnej i trwałej konkurencji liderom rynku, takim jak Razer, Logitech i SteelSeries. Ale jak to zrobić, jeśli masz tylko kilka udanych modeli w swoim zasobie, a konkurenci są znacznie bardziej doświadczeni? Najpierw firma Kingston zdecydowała się na użycie własnych przełączników. Patrząc w przyszłość, zauważamy, że ich wrażenia są czysto pozytywne. Po drugie, jako podstawę obudowy zastosowano solidny kawałek aluminium. W klawiaturach gamingowych nie jest to często spotykane i zgodnie z osobistymi odczuciami właśnie tego im brakuje.
Aktualizacja
Można śmiało powiedzieć, że nie jest to próba przekazania starego modelu jako nowego, ale prawidłowy rozwój własnych opracowań firmy. Klawiatura wygląda elegancko, ma bardzo efektowne podświetlenie, wygodne przełączniki i obsługę NKRO (nieograniczona ilość jednoczesnych naciśnięć klawiszy), a odłączany kabel w tym przypadku ułatwi życie tym, którzy planują z nią uczestniczyć w wydarzeniach offline. Dodatkowo posiada wbudowaną pamięć, która pozwala na pisanie makr w zastrzeżonym oprogramowaniu i „umieszczanie” poleceń na osobnych przyciskach lub ich kombinacjach. Wyposażona jest również w tryb gry, po włączeniu klawisze nieużywane w grze są blokowane, co oznacza, że nie musisz się martwić, że jeśli przypadkowo naciśniesz klawisze, sesja zostanie przerwana.
Ideał w zasięgu ręki
Podsumowując, HyperX Alloy Origins to świetna opcja klawiatury mechanicznej zarówno do gier, jak i do dużych ilości tekstu. Nie ma znaczących wad, a do ideału brakuje tylko klucza do demontażu nakładek na klawisze. Chociaż coś nam mówi, że firma wkrótce urodzi osobną wersję TKL dla graczy e-sportowych.
Modyfikacje HyperX Alloy Origins
Ceny na HyperX Alloy Origins |
---|---|---|---|---|
HyperX Alloy Origins Aqua Switch | od 399 zł | 5 oferty | ||
HyperX Alloy Origins Red Switch | od 249 zł | 61 oferta |