Logitech Signature M650
Wideo 21Zdjęcia 20 |
Logitech Signature M650 2022 rokMulti-Device |
|
Ergonomiczna mysz zaprojektowana do wygodnej i wydajnej pracy przez cały dzień. Logitech oferuje kilka modeli, a ta konkretna wersja jest przeznaczona dla małych i średnich dłoni, choć są też opcje dla większych dłoni i dla leworęcznych. Urządzenie ma symetryczny kształt korpusu z miękką strefą na kciuk i gumowymi nakładkami bocznymi, aby korzystanie z niego było jak najbardziej komfortowe.
Główną zaletą jest kilka sposobów połączenia z komputerem lub laptopem: możesz wybrać odbiornik USB Logi Bolt lub technologię Bluetooth Low Energy. W każdym razie mysz działa bez przewodów, a zasięg wynosi do 10 metrów. Jednocześnie Logitech Signature M650 jest zasilany baterią AA. Jedna taka bateria jest już dołączona do opakowania i wystarczy na około 2 lata pracy na baterii. Na uwagę zasługuje również cicha praca dzięki technologii Logitech SilentTouch, która zmniejsza głośność kliknięć o 90%, konfigurowalne przyciski boczne, rozdzielczość czujnika do 4000 DPI z przyciskiem regulacji na spodzie obudowy oraz bezwładność SmartWheel. Dzięki niemu możesz dostosować przewijanie do swoich potrzeb i automatycznie przełączać tryby jednym kliknięciem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech Signature M650
Wszystkie ceny 51 →Logitech M650 BSN OFF WH mouse 910-006275 | 265 zł |
LOGITECH Mysz bezprzewodowa LOGITECH Signature M650 (Średni) Grafitowy 910 | 170 zł |
Logitech Signature M650 Wireless Off-White - Myszy - Optyczny - 5 - Bia?y | 186 zł |
Logitech Signature M650 Grafitowa MY-B-LOG-496 | 179 zł |
Mysz LOGITECH Signature M650 Biały | 189 zł |