Logitech ERGO M575 Wireless Trackball
Wideo 12Zdjęcia 12 |
Logitech ERGO M575 Wireless Trackball 2021 rokM Series (małe) |
|
Bezprzewodowy trackball firmy Logitech, który jest dobrą alternatywą dla klasycznej myszy i jest przeznaczony do pracy z urządzeniami z systemem Windows i macOS. Jego główną dewizą jest mniej ruchu, ponieważ nie trzeba ruszać samym urządzeniem, aby przesunąć kursor – sterowanie odbywa się za pomocą specjalnej kulki kciuka. Dzięki temu nie musisz ruszać całym ramieniem, a tym samym zmniejsza się zmęczenie rąk.
Ponadto jest to przydatne przy ruchliwych stołach, gdzie nie ma miejsca na zwykłą myszkę. Jednocześnie kształt dopasowuje się do konturów dłoni, palec dobrze ślizga się po gładkiej powierzchni, a samą kulkę można łatwo wyjąć w celu łatwego czyszczenia. Logitech ERGO M575 Wireless Trackball jest również wyposażony w czujnik optyczny, który łączy wysoką dokładność i niskie zużycie energii. Do połączenia wykorzystuje się jedną z dwóch metod – przez Bluetooth lub za pomocą dołączonego odbiornika USB, ale w każdym przypadku producent gwarantuje stabilne i niezawodne połączenie na odległość do 10 metrów. Trackball jest zasilany pojedynczą baterią AA i nie jest zbyt "żarłoczny", więc wytrzyma do 2 lat z odbiornikiem USB lub do 20 miesięcy z połączeniem Bluetooth.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech ERGO M575 Wireless Trackball
Wszystkie ceny 70 →Logitech Ergo M575 for Business mouse Right-hand RF WirelessBluetooth Trac | 312 zł |
LOGITECH Trackball LOGITECH ERGO M575 Grafitowy 910-005872 | 190 zł |
Logitech ERGO M575 Wireless USB Bluetooth Egonomic - Ergonomiczne myszki - | 249 zł |
Logitech M575 Grafitowy MY-B-LOG-467 | 185 zł |
Mysz LOGITECH Ergo M575 910-005870 | 189 zł |