Logitech MX Ergo (910-005179)
Wideo 24Zdjęcia 7 |
Logitech MX Ergo |
|
Współczesny komputerowy trackball (mechanizm kulkowo-przyciskowy), który działa analogicznie do tradycyjnej myszy komputerowej. Główną cechą Logitech MX Ergo jest możliwość podwójnego połączenia z komputerem. Urządzenie wyposażone jest więc w moduł radiowy Bluetooth, który sparowany jest z odbiornikiem Unifying (radio 2,4 GHz). Równolegle z połączeniem bezprzewodowym manipulator można podłączyć do komputera za pomocą zwykłego kabla, w tym celu na obudowie przewidziano złącze microUSB; sam kabel jest również zawarty w standardowym opakowaniu.
Urządzenie zasilane jest przez wbudowany akumulator Li-Ion o pojemności 500 mAh. Od jednego pełnego naładowania urządzenie jest w stanie pracować w trybie w pełni autonomicznym nawet przez 4 miesiące. Obudowa ma 8 przycisków, 1 kółko przewijania i 1 mechanizm kulkowy i kluczowy. U podstawy trackballa znajduje się metalowa platforma zawiasowa, dzięki której użytkownik może dostosować kąt nachylenia korpusu urządzenia do siebie. Swobodny luz platformy na zawiasach wynosi 0-20⁰. Manipulator wykorzystuje technologię Logitech FLOW, która pozwala na pracę z wieloma komputerami jednocześnie. Ten trackball może służyć jako doskonałe rozwiązanie jako manipulator biurowy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech MX Ergo
Wszystkie ceny 32 →LOGITECH Trackball bezprzewodowy LOGITECH MX Ergo 910-005179 Czarny | 379 zł |
Logitech MX ERGO Graphite - Ergonomiczne myszki - Optyczny - 8 - Czarny | 335 zł |
Logitech MX Ergo 910-005179 Trackball bezprzewodowy UMLOGRBD0000075 | 419 zł |
Mysz LOGITECH MX Ergo Graphite Emea (910-005179) | 379 zł |
Logitech MX Ergo MY-B-LOG-379 | 379 zł |