Logitech MX Master 3
Wideo 31Zdjęcia 18 |
Logitech MX Master 3 |
|
Najwyższej klasy ergonomiczna mysz bezprzewodowa z dodatkowym bocznym kółkiem przewijania i możliwością pracy z wieloma urządzeniami jednocześnie przez RF lub Bluetooth. Obudowa tego manipulatora jest zoptymalizowana do użytku tylko przez osoby praworęczne. Pozycjonowana jest jako produkt z wyższej półki cenowej, przeznaczony dla użytkowników pracujących równolegle z dwoma lub trzema komputerami/laptopami/tabletami.
Boczna osłona i tył oryginalnej obudowy mają gumowaną powłokę z tworzywa sztucznego z charakterystycznymi podłużnymi żebrowanymi liniami. Płynnie przechodzi w wytrzymałe tworzywo sztuczne na głównych przyciskach i po prawej stronie obudowy. Dwa kółka przewijania ze stali nierdzewnej umożliwiają pionową i poziomą nawigację po dokumencie. Na dolnej powierzchni znajduje się przycisk Easy-Switch do przełączania bezprzewodowego połączenia między urządzeniami, markowy czujnik Darkfield oraz przycisk zasilania.
Mysz Logitech MX Master 3 obsługuje technologię Flow, która umożliwia sterowanie wieloma komputerami poprzez przesuwanie kursora do krawędzi ekranu. Ta sama funkcja umożliwia przenoszenie tekstu, obrazów i plików z komputera na komputer (zdalny dostęp do pulpitu tylko za pomocą myszy i zastrzeżonego oprogramowania Logitech Options). Doskonale radzi sobie z zadaniem precyzyjnego pozycjonowania kursora w profesjonalnych aplikacjach (grafika, obróbka wideo, modelowanie 3D, systemy CAD/CAE itp.).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech MX Master 3
Wszystkie ceny 17 →Logitech MX Master 3 Advanced Wireless Mouse - BLACK - EMEA | 1 262 zł |
Logitech MX Master 3 Grafitowy | 349 zł |
Logitech MX Master 3 Advanced Wireless Mouse | 496 zł |
Logitech MX Master 3 Bezprzewodowa mysz Bluetooth 2.4 GHz Czarny GK424520 | 528 zł |
Mysz LOGITECH MX Master 3 910-005695 | 490 zł |