Logitech MX Anywhere 2S
Wideo 21Zdjęcia 12 |
Logitech MX Anywhere 2S |
|
Flagowa mysz optyczna z łącznością bezprzewodową od znanego producenta peryferiów komputerowych firmy Logitech. Prezentowany model charakteryzuje się surowym, minimalistycznym designem. Jest niewielkich rozmiarów, jednak wygodnie trzyma się go w dłoni. Ergonomiczny kształt zapobiega ślizganiu się dłoni po korpusie myszy. Cechę tego modelu można nazwać teksturowaną wstawką z boku, przeznaczoną na kciuk.
Ma nie tylko estetyczne, jednak i praktyczne użytek: ma za zadanie odciążyć dłoń, dzięki czemu podczas długiej pracy ręka jest mniej zmęczona. Mysz Logitech MX Anywhere 2S zapewnia bardzo dokładne pozycjonowanie kursora dzięki innowacyjnemu czujnikowi optycznemu o rozdzielczości od 200 do 4000 dpi. Manipulator z powodzeniem pracuje na wszystkich rodzajach powierzchni, w tym na szkle. Model obsługuje parowanie z kilkoma urządzeniami jednocześnie. Łącząc się z więcej niż jednym komputerem, możesz przenosić pliki między nimi za pomocą myszy. Naładowanie urządzenia zajmuje tylko 3 minuty - taka ilość energii wystarczy na cały dzień pracy. Z w pełni naładowaną baterią mysz może działać bez ładowania do 70 dni.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech MX Anywhere 2S
Wszystkie ceny 14 →Logitech Mx Anywhere 2S 910-007231 Mysz Grafitowy 4000 DPI | 233 zł |
Logitech MX Anywhere 2S Wireless Mouse - Graphite (Refresh) - Myszy - Lase | 260 zł |
LOGITECH MX Anywhere 2S grafitowa 910-005153 | 369 zł |
LOGITECH MX Anywhere 2S Wireless Mobile Mouse - GRAPHITE - EMEA | 421 zł |
Logitech Mysz Logitech MX Anywhere 2S Wireless Graphite | 322 zł |