Logitech M220
Zdjęcia 8 |
Logitech M220 |
|
Niewielka bezprzewodowa mysz optyczna o zwiększonej dokładności pozycjonowania i symetrycznej konstrukcji, która jest równie wygodna dla osób praworęcznych i leworęcznych. Kolejną ważną cechą tego modelu jest obniżony poziom hałasu, co pozwala na cichą i bez irytującego stukotu pracę na terenach mieszkalnych, także w nocy. Ponadto wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami, niską wagą i zaskakująco długim czasem pracy na baterii (nawet do 18 miesięcy na jednej baterii AA).
Producent pozycjonuje się jako produkt ze średniej kategorii cenowej, przeznaczony dla szerokiego grona użytkowników, którzy potrzebują kompaktowego i niezawodnego manipulatora bezprzewodowego do wygodnej pracy z laptopem/ultrabookiem. Mysz bezprzewodowa Logitech M220 łączy się z komputerem za pomocą niewielkiego odbiornika USB, który komunikuje się za pośrednictwem łącza radiowego 2,4 GHz z odległości do 10 m. Zaawansowana technologia śledzenia optycznego firmy Logitech zapewnia dobrą rozdzielczość czujnika optycznego 1000 dpi. Ta dokładność pozycjonowania jest wystarczająca do wszelkich codziennych/profesjonalnych zadań i wielu gier komputerowych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech M220
Wszystkie ceny 39 →Logitech M220 SILENT Mouse Cicha mysz mysz bezprzewodowa PC/Mac/Chromebook | 69 zł |
LOGITECH Mysz LOGITECH M220 Silent Czarny 910-004878 | 110 zł |
Logitech M220 Silent Wireless PC Mouse - Myszy - Optyczny - 3 - Czarny | 83 zł |
Logitech M220 Silent Mouse Czarny 910-004878 UMLOGRBD0000053 | 99 zł |
Logitech M220 Silent Czarna MY-B-LOG-313 | 105 zł |