Myszka
Genius NX-8000S
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Genius NX-8000S 2022 rok |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius NX-8000S
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mysz Genius GENIUS NX-8000S czarna / czerwona 1600DPI SS FIL24 GHZ Opt USB | 87 zł |
Genius Mysz NX-8000S, 1600DPI, 2.4 [GHz], optyczna, 3kl., bezprzewodowa US | 45 zł |
Mysz Genius Genius Mysz NX-8000S, 1600DPI, 2.4 [GHz], optyczna, 3kl., bezp | 43 zł |
Mysz Genius NX-8000S (31030025400) Czarna | 51 zł |
Genius Myš NX-8000S, 1600DPI, 2.4 [GHz], optická, 3tl., bezdrátová USB, če | 35 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →