Myszka
Genius Ergo 8250S
Genius Ergo 8250S |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius Ergo 8250S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mysz Genius Ergo 8250S (31030031401) Czarna/Srebrna | 90 zł |
Genius Myš Ergo 8250S, 1600DPI, 2.4 [GHz], optická, 6tl., bezdrátová, čern | 71 zł |
Mysz bezprzewodowa, Genius Ergo 8250S, czarno-srebrna, optyczna, 1600DPI | 93 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →