Myszka
Genius NX-7007
Zdjęcia 9 |
Genius NX-7007 |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius NX-7007
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genius Mysz NX-7007 bezprzewodowa mysz przewijająca niebieskie oko ujednol | 57 zł |
Mysz Genius NX-7007 (31030026401) Czarna/Czerwona | 50 zł |
Genius Myš NX-7007, 1200DPI, 2.4 [GHz], optická, 3tl., bezdrátová USB, čer | 34 zł |
Genius Mysz NX-7007 bezprzewodowa mysz przewijająca niebieskie oko ujednol | 52 zł |
Genius Mysz NX-7007 bezprzewodowa mysz przewijająca niebieskie oko ujednol | 48 zł |
Mysz Genius NX-7007 (31030026400) Czarna | 50 zł |
Genius Myš NX-7007, 1200DPI, 2.4 [GHz], optická, 3tl., bezdrátová USB, čer | 40 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →