Мишка
Genius NX-8006
Фото 3 |
Genius NX-8006 2022 рік |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genius NX-8006
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GENIUS Mysz WIR NX-8006S TYPE-C SILENT z TYPE C RECEIVER BLACK | 62 zł |
Genius Mysz NX-8006S, 1600DPI, 2.4 [GHz], optyczna, 3kl., bezprzewodowa US | 44 zł |
Mysz Genius NX-8006S (31030024400) | 47 zł |
Mysz Genius NX-8006S Type-C (31030036400) Czarna | 54 zł |
Genius Myš NX-8006S Type-C, 1200DPI, 2.4 [GHz], optická, 3tl., bezdrátová | 37 zł |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →