Myszka
Genius NX-8008S
Zdjęcia 12 |
Genius NX-8008S |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius NX-8008S
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mysz Genius Genius Mysz NX-8008S, 1200DPI, 2.4 [GHz], optyczna, 3kl., bezp | 44 zł |
Genius Myš NX-8008S, 1200DPI, 2.4 [GHz], optická, 3tl., bezdrátová USB, mo | 33 zł |
Mysz Genius Genius Mysz NX-8008S, 1200DPI, 2.4 [GHz], optyczna, 3kl., bezp | 52 zł |
Genius Myš NX-8008S, 1200DPI, 2.4 [GHz], optická, 3tl., bezdrátová USB, če | 35 zł |
Genius Myš NX-8008S, 1200DPI, 2.4 [GHz], optická, 3tl., bezdrátová USB, če | 34 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →