Genius NX-7005
Zdjęcia 7 |
Genius NX-7005 |
|
Dostępna jest bezprzewodowa sieć symetryczna mysz z dwoma przyciskami z prostym i eleganckim wzornictwem. Różni małych gabarytach, skromny wadze (zaledwie 80 g) i zwiększenie dokładności pozycjonowania wysokiej jakości optyczny sensor z niestandardowej rozdzielczości 800/1200/1600 dpi. Dzięki technologii BlueEye urządzenie wskazujące doskonale funkcjonuje praktycznie na każdym pokryciu: na zakurzonych szybie lub marmurze, na kanapie i nawet na dywanie.
Jest sprzedawany jako produkt podstawowej półki cenowej, zorientowane na użytkowników, którzy chcą kupić proste i niezawodne urządzenie do wygodnej pracy z laptopami. Działa w połączeniu z USB odbiornika, z którymi komunikacja jest obsługiwana dla urządzeń kanału (2,4 Ghz), obowiązującym w odległości do 10 m Mysz Genius NX-7005 równie dobrze leży zarówno w prawej jak i w lewej ręce, a jej ergonomiczny kształt zapewnia komfort i nie powoduje przedwczesnego zmęczenia pędzla/nadgarstka podczas długotrwałego użytkowania. Wyposażona jest w wygodnym schowkiem odbiornika w dolnej części obudowy. Zasilany jest z jednego elementu AA (do 10 miesięcy. autonomii).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Kup Genius NX-7005
Wszystkie ceny 13 →Genius Mysz NX-7005, 1200DPI, 2.4 [GHz], optyczna, 3kl., bezprzewodowa USB | 40 zł |
Mysz Genius Genius Mysz NX-7005, 1200DPI, 2.4 [GHz], optyczna, 3kl., bezpr | 44 zł |
Mysz Genius NX-7005 (31030017401) Biała | 52 zł |
Genius Myš NX-7005, 1200DPI, 2.4 [GHz], optická, 3tl., bezdrátová USB, bíl | 30 zł |
Mysz Genius Genius Mysz NX-7005, 1200DPI, 2.4 [GHz], optyczna, 3kl., bezpr | 36 zł |
- Uchwyt na adapter USB