Myszka
Genius NX-7000SE
Zdjęcia 6 |
Genius NX-7000SE |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius NX-7000SE
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GENIUS myš NX-7000SE/ 1200 dpi/ optický senzor/ bezdrátová/ černá | 30 zł |
Genius Myš NX-7000SE, 1200DPI, 2.4 [GHz], optická, 3tl., bezdrátová, černá | 27 zł |
Mysz bezprzewodowa, Genius NX-7000SE, czarna, optyczna, 1200DPI | 37 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →