Myszka
Genius DX-120
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Genius DX-120 |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius DX-120
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genius Mysz Dx-120 USB kabel rurka ambidex biuro uniwersalna czarna | 21 zł |
Genius DX-120 Biały | 30 zł |
Genius Mysz DX-120, 1200DPI, optyczna, 3kl., przewodowa USB, niebieska, kl | 18 zł |
Mysz Genius DX-120 (31010105110) | 19 zł |
New GENIUS Usb Black G5 Classic Wired Optical Mouse DX-120 | 87 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →