Myszka
Genius DX-Mini
Zdjęcia 8 |
Genius DX-Mini |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius DX-Mini
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genius Mysz USB DX-MINI FLASHING LED PINK GEN31010025407 | 52 zł |
Mysz Genius Genius Mysz DX-Mini, 1000DPI, optyczna, 3kl., przewodowa USB, | 37 zł |
Genius Myš DX-Mini, 1000DPI, optická, 3tl., drátová USB, modrá, klasická, | 22 zł |
Genius Mysz USB DX-MINI FLASHING LED White GEN31010025405 | 52 zł |
Genius Mysz USB DX-MINI FLASHING LED BLUE GEN31010025406 | 52 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →