Myszka
Genius DX-150X
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Genius DX-150X |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius DX-150X
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genius Mysz optyczna DX-150X 1000 DPI czarna czerwona 31010231101 | 68 zł |
Genius Mysz DX-150X, 1000DPI, optyczna, 3kl., przewodowa USB, czerwona MMG | 21 zł |
Mysz Genius DX-150X (31010231104) | 21 zł |
Genius DX-150 Czerwony | 30 zł |
Genius DX-150 Czerwony | 30 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →