Myszka
Genius Micro Traveler V2
Genius Micro Traveler V2 2021 rokTraveler |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius Micro Traveler V2
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genius Micro Traveller Laptop Optical Mouse with Scroll Wheel USB 1200 DPI | 77 zł |
Genius Micro Traveler V2 Czerwony | 40 zł |
Genius Mysz Micro Traveler V2, 1200DPI, optyczna, 3kl., przewodowa USB, sr | 35 zł |
Mysz Genius Micro Traveler V2 (31010125106) | 35 zł |
Genius Micro Traveler V2 Czerwony | 40 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →