Myszka
Genius X-G600
Zdjęcia 4 |
Genius X-G600 |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius X-G600
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GENIUS X-G600 USB 800-1600dpi mysz laserowa czarna 31310476101 | 137 zł |
Genius Mysz GX GAMING X-G600, 1600DPI, laserowa, 6kl., przewodowa USB, cza | 141 zł |
Mysz Genius GX Gaming X-G600 (31040035100) | 89 zł |
Mysz Genius GX Gaming X-G600 (31040035100) Czarna | 95 zł |
Genius Myš GX GAMING X-G600, 1600DPI, laserová, 6tl., drátová USB, černá, | 113 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →