Myszka
Genius NX-7009
Zdjęcia 3 |
Genius NX-7009 |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius NX-7009
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genius Mysz WIR NX-7009 BLACK bateria 1xAA GEN31030030400 | 64 zł |
Mysz Genius Genius Mysz NX-7009, 1200DPI, 2.4 [GHz], optyczna, 3kl., bezpr | 50 zł |
Genius Myš NX-7009, 1200DPI, 2.4 [GHz], optická, 3tl., bezdrátová, bílo-še | 32 zł |
Genius Myš NX-7009, 1200DPI, 2.4 [GHz], optická, 3tl., bezdrátová, černá, | 32 zł |
Genius Myš NX-7009, 1200DPI, 2.4 [GHz], optická, 3tl., bezdrátová, modrá, | 32 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →