Igrovoy podkładka Razer Sphex V3 Small
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Razer Sphex V3 Small 270x215 mm450x400 mm |
|
Zaktualizowana wersja najcieńszej twardej podkładki pod mysz do gier renomowanej marki Razer. W porównaniu do swojego poprzednika, Razer Sphex V2, nowy model jest o 20% cieńszy i ma zaledwie 0,4 mm. W ten sposób powierzchnia gry praktycznie łączy się ze stołem i nie jest wyczuwalna pod ręką. Mata ma elegancki wygląd w klasycznej czerni i gładszą, ale twardszą powierzchnię. Razer Sphex V3 Small wykorzystuje poliwęglan (plastik) jako materiał.
Jego testy laboratoryjne wykazały, że jest dość wytrzymały, odporny na wstrząsy, rozdarcia i uszkodzenia, co oznacza, że bez problemu wytrzyma długie i intensywne sesje grania. Powierzchnia zapewnia płynne, precyzyjne śledzenie zoptymalizowane pod kątem czujników optycznych, a samoprzylepny spód zapewnia pewny chwyt i stabilność nawet podczas intensywnego użytkowania. Podstawa nie pozostawia śladów na stole. Mała wersja ma wymiary 270x215mm, choć jest też większy model do wyboru.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Kup Razer Sphex V3 Small
Wszystkie ceny 8 →Sphex V3 - Small RZ02-03820100-R3U1 | 50 zł |
Razer Sphex V3 - small | 52 zł |
Razer Sphex V3 S MY-P-RAZ-103 | 54 zł |
Razer Sphex V3 S | 54 zł |
Razer Sphex V3 Ultra-Thin Gaming Mouse Mat - Small RZ02-03820100-R3M1 | 52 zł |
Modyfikacje Razer Sphex V3 Small
Ceny na Razer Sphex V3 Small |
---|---|---|---|---|
Razer Sphex V3 Small | od 50 zł | 9 oferty | ||
Razer Sphex V3 Large | od 91 zł | 14 oferty |