Игровой килимок Razer Strider Large
Відео 1Фото 6 |
Razer Strider Large 450x400 мм940x410 мм |
|
Компанія Razer називає свій ігровий килимок гібридним, оскільки він створений для оптимального балансу швидкості та контролю – з легким ковзанням для швидких, різких рухів та надійною гальмівною силою для постійної точності. А ще він гібридний тому, що поєднує м'якість і жорсткість: на столі він стійкий, гладка поверхня забезпечує свободу пересування миші без будь-яких перешкод, але при необхідності килимок можна скрутити, щоб взяти з собою в рюкзаку чи сумці.
Товщина Razer Strider Large складає всього 3 мм, але килимок виступає міцною та надійною ігровою поверхнею. Рифлена прогумована основа гарантує міцне зчеплення з будь-якими стільницями, а якісні матеріали та пошиття – тривалий термін служби. Модель стійка до деформації, не розтягується і не втрачає форму, у тому числі завдяки прошитим краям. Крім цього, покриття не боїться пролитих рідин та легко очищається від забруднень.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer Strider Large
Усі ціни 11 →Razer Strider L - Hybrydowa podkładka pod mysz z miękkim spodem i górną st | 151 zł |
RAZER Podkładka pod mysz RAZER Strider - Large RZ02-03810200-R3M1 Czarny | 150 zł |
Razer Strider Quartz MY-P-RAZ-106 | 165 zł |
Razer Strider - Large - Hybrid Mouse Mat with a soft base and smooth glide | 174 zł |
Podkładka Razer Strider L (RZ02-03810200-R3M1) | 128 zł |
Модификації Razer Strider Large
Ціни на Razer Strider Large |
---|---|---|---|---|
Razer Strider Large | від 119 zł | 12 пропозицій | ||
Razer Strider XXL | від 250 zł | 8 пропозицій |