Igrovoy podkładka Razer Strider Large
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Razer Strider Large 450x400 mm940x410 mm |
|
Razer nazywa swój pad do gier hybrydą, ponieważ został zbudowany z myślą o optymalnej równowadze prędkości i kontroli – z lekkim poślizgiem dla szybkich, ostrych ruchów i niezawodną siłą zatrzymywania dla stałej precyzji. Jest hybrydowa także dlatego, że łączy w sobie miękkość i sztywność: jest stabilna na stole, gładka powierzchnia pozwala myszce na swobodne poruszanie się bez żadnych przeszkód, ale w razie potrzeby matę można zwinąć, aby zabrać ją ze sobą w plecaku lub torba.
Razer Strider Large ma tylko 3 mm grubości, ale mata jest trwałą i niezawodną powierzchnią do gier. Karbowana gumowana podstawa gwarantuje mocny chwyt na każdym blacie, a wysokiej jakości materiały i krawiectwo zapewniają długą żywotność. Model jest odporny na odkształcenia, nie rozciąga się i nie traci kształtu, m.in. dzięki zszytym brzegom. Ponadto powłoka nie boi się rozlanych płynów i jest łatwa w czyszczeniu z zabrudzeń.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Kup Razer Strider Large
Wszystkie ceny 17 →Razer Strider L - Hybrydowa podkładka pod mysz z miękkim spodem i górną st | 150 zł |
RAZER Podkładka pod mysz RAZER Strider - Large RZ02-03810200-R3M1 Czarny | 150 zł |
Podkładka RAZER Strider L | 128 zł |
Razer Strider Quartz MY-P-RAZ-106 | 165 zł |
Podkładka RAZER Strider L | 128 zł |
Modyfikacje Razer Strider Large
Ceny na Razer Strider Large |
---|---|---|---|---|
Razer Strider Large | od 118 zł | 19 oferty | ||
Razer Strider XXL | od 250 zł | 11 oferty |