Myszka
Genius Micro Traveler
Genius Micro Traveler |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genius 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genius.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Genius Micro Traveler
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genius Micro Traveller 31010100101 Mysz Czarny | 76 zł |
Genius Micro Traveler V2 Czarny | 40 zł |
Genius Mysz Micro Traveler V2, 1200DPI, optyczna, 3kl., przewodowa USB, cz | 32 zł |
Genius Micro Traveler V2 Czarny | 40 zł |
Genius Myš Micro Traveler V2, 1200DPI, optická, 3tl., drátová USB, černá, | 25 zł |
Mysz przewodowa, Genius Micro Traveler V2, czarna, optyczna, 1200DPI | 34 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości myszki Genius Micro Traveler:
Genius wprowadza nową mysz, Genius Micro Traveler, która jest jak dotąd najmniejszą myszą Geniusa. Mysz Genius Micro Traveler jest idealna do mini laptopów. Mysz nie zajmuje dużo miejsca w teczce czy torebce biznesmena.
Micro Traveller ma tylko 74 mm długości. Przewód myszy zwija się w miniaturową cewkę, co eliminuje plątaninę przewodów w torbie i pozwala nosić mysz nawet w kieszeni. Genius Micro Traveler to świetna alternatywa dla touchpada. Proste i wygodne urządzenie posiada sensor o rozdzielczości 1200 dpi, który zapewnia miękkie przesuwanie kursora po ekranie.
- Wyciągany drut
PolecamyPorównaj w tabeli →