Myszka
Logitech MX Anywhere 2
Wideo 12Zdjęcia 14 |
Logitech MX Anywhere 2 |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Logitech MX Anywhere 2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mouse black (910-005314) 910-005314 910-00 | 431 zł |
Mysz Logitech MX Anywhere 2 BT (910-005314) | 521 zł |
Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mouse Use On Any Surface, Hyper-Fast Scrol | 280 zł |
Mysz Logitech MX Anywhere 2 | 534 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości myszki Logitech MX Anywhere 2:
- Wskaźnik baterii
- Easy-Switch - możliwość podłączenia do 3 urządzeń jednocześnie (przycisk szybkiego przełączania na spodzie myszy)
- Technologia Darkfield - umożliwia pracę na niemal każdej powierzchni, w tym na przezroczystym szkle
- Dwa tryby pracy myszy - Bluetooth / radio (częstotliwość radiowa 2,4 GHz, zasięg - do 10 m)
PolecamyPorównaj w tabeli →