HyperX Alloy MKW100 (4P5E1AX)
Zdjęcia 5 |
HyperX Alloy MKW100 |
|
Wysoce niezawodna klawiatura mechaniczna zamontowana na aluminiowej ramie. W zestawie znajduje się podpórka pod nadgarstki, którą mocuje się do etui za pomocą złączy mechanicznych. Klawisze i elementy korpusu mają podświetlenie RGB. Przewód przyłączeniowy znajduje się pośrodku. W interfejsie USB zastosowano pozłacaną wtyczkę, co poprawia jakość transmisji sygnału. Dodatkowo przewód przyłączeniowy posiada oplot ochronny, dzięki czemu złącze jest bardziej niezawodne i elastyczne.
Częstotliwość odpytywania to tradycyjne 1000 Hz. Klawiatura mechaniczna HyperX Alloy MKW100 należy do zaawansowanego poziomu gamingowego. Przyciski mają wystarczający potencjał do stabilnej, precyzyjnej i szybkiej manipulacji w najbardziej dynamicznych grach. Konstrukcja przycisku oparta jest na przełącznikach mechanicznych TTC Red. Są to przełączniki typu liniowego o punkcie zadziałania 2 mm i pełnym skoku 4 mm.
Pełnowymiarowy układ 104 przycisków zapewnia dodatkowy komfort podczas wprowadzania danych i interakcji z systemem komputerowym. Obudowa została zaprojektowana na zasadzie Skeleton, z otwartą przestrzenią pomiędzy przyciskami. Klawiatura ta będzie łatwa do oczyszczenia z zabrudzeń z kurzu. Do ustawień podświetlenia i przypisania przycisków służy autorskie oprogramowanie HyperX NGENUITY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HyperX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HyperX.
Kup HyperX Alloy MKW100
Wszystkie ceny 10 →HyperX Alloy MKW100 mechaniczna klawiatura do gier dynamiczne oświetlenie | 529 zł |
HyperX Alloy MKW100 KL-G-HYX-027 | 269 zł |
Klawiatura HYPERX Alloy MKW100 | 263 zł |
HyperX Alloy MKW100 TTC Red Switch Czarny | 259 zł |