Klawiatura
iBOX Aurora K-5 (IKGMK5)
Zdjęcia 7 |
iBOX Aurora K-5 |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog iBOX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele iBOX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup iBOX Aurora K-5
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iBOX Klawiatura Aurora K-5 Gaming mechaniczna UKIBXRGPK500000 | 209 zł |
Klawiatura IBOX Aurora K-5 | 189 zł |
IBOX Aurora K-5 RGB Red Switch KL-G-IBO-007 | 199 zł |
iBOX Klawiatura Aurora K-5 Gaming mechaniczna 65337 | 209 zł |
Klawiatura IBOX Aurora K-5 | 189 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →