Klawiatura
Asus ROG Falchion RX Red Low-Profile Switch (90MP03EC-BKUA10)
Zdjęcia 11 |
Asus ROG Falchion RX Red Low-Profile Switch |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus ROG Falchion RX Red Low-Profile Switch
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS ROG Falchion RX Low Profile Klawiatura mechaniczna Wireless Moonlight | 894 zł |
Asus Klawiatura ROG Falchion RX Low Profile BT/2.4GHz/USB UKASURGB0000006 | 964 zł |
Klawiatura ASUS ROG Falchion RX Low Profile | 894 zł |
Asus Klawiatura ROG Falchion RX Low Profile BT/2.4GHz/USB 127652 | 982 zł |
ASUS ROG Falchion RX Low Profile RX Red Biały | 869 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →