Klawiatura
iBOX Aurora K-6
Zdjęcia 8 |
iBOX Aurora K-6 2022 rokmechaniczna |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog iBOX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele iBOX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup iBOX Aurora K-6
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iBOX Klawiatura Aurora K-6 Gaming mechaniczna UKIBXRGPK600000 | 268 zł |
IBOX Aurora K-6 Low Profile Led KL-G-IBO-006 | 269 zł |
Klawiatura mechaniczna iBOX Aurora K-6 LOW PROFILE, BT+2,4G+USB, Gaming | 240 zł |
Klawiatura IBOX Aurora K-6 | 215 zł |
iBOX Klawiatura Aurora K-6 Gaming mechaniczna 65338 | 293 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →