Клавіатура
iBOX Aurora K-2R
Фото 22 |
iBOX Aurora K-2R |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iBOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iBOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iBOX Aurora K-2R
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Klawiatura przewodowa iBOX Aurora K2-R Blue Switch USB Czarna (IKGMK2R) | 112 zł |
IBOX Aurora K-2R Gaming KL-G-IBO-003 | 99 zł |
Klawiatura iBOX Aurora K-2R Content Blue (IKGMK2R) | 111 zł |
Klawiatura I-Box Aurora K-2R Rgb, Mechaniczna, Blue Switch, Gaming | 121 zł |
KLAWIATURA I-BOX AURORA K-2R RGB, MECHANICZNA, BLUE SWITCH, GAMING | 187 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →