Клавіатура з мишею
iBOX Office Kit II
iBOX Office Kit II 2022 рікз мишкою |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iBOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iBOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iBOX Office Kit II
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw biurowy Ibox II IKMOC2005070U | 69 zł |
Klawiatura + mysz iBOX IKMOC2005070U | 41 zł |
Zestaw I-Box Office Kit II | 42 zł |
Zestaw klawiatura + mysz IBOX OFFICE KIT II KLAW. I MYSZ OPT.USB IKMOC2005 | 77 zł |
Zestaw przewodowy Klawiatura + mysz iBOX Office Kit II | 32 zł |
Zestaw klawiatura + mysz IBOX OFFICE KIT II KLAW. I MYSZ OPT.USB IKMOC2005 | 45 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →