Клавіатура
iBOX Aurora K-4
Фото 18 |
iBOX Aurora K-4 2020 рікмеханічна |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iBOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iBOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iBOX Aurora K-4
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Klawiatura Mechaniczna iBOX Aurora K-4 RGB RED SWITCH Przewodowa USB Gamin | 213 zł |
iBOX Klawiatura Aurora K-4 Gaming mechaniczna UKIBXRGP0000004 | 169 zł |
IBOX Aurora K-4 Gaming KL-G-IBO-001 | 199 zł |
Klawiatura IBOX Aurora K-4 | 164 zł |
iBOX Klawiatura Aurora K-4 Gaming mechaniczna 49188 | 169 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →