Клавіатура
iBOX Aurora K-3 (IKGMK3)
Фото 16 |
iBOX Aurora K-3 2020 рікмеханічна |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iBOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iBOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iBOX Aurora K-3
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Klawiatura mechaniczna iBOX Aurora K-3 przewodowa USB LED Gaming 5803421 | 197 zł |
iBOX Klawiatura Aurora K-3 Gaming mechaniczna UKIBXRGP0000003 | 149 zł |
IBOX Aurora K-3 Gaming KL-G-IBO-002 | 179 zł |
iBOX Klawiatura Aurora K-3 Gaming mechaniczna 47748 | 149 zł |
iBOX Klawiatura Aurora K-3 Gaming mechaniczna 47748 | 149 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →