HyperX Alloy Elite 2 RGB
Wideo 1Zdjęcia 7 |
HyperX Alloy Elite 2 RGB |
|
Wysokiej jakości pełnowymiarowa klawiatura do gier z szybko działającymi przełącznikami mechanicznymi, wytrzymałą stalową ramą Skeleton, kontrolowanym podświetleniem LED RGB, wbudowaną pamięcią i funkcją N-key rollover. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej, przeznaczony dla początkujących i doświadczonych graczy e-sportowych. Opatentowane przełączniki mechaniczne HyperX Red z wbudowanymi diodami LED zapewniają ultraszybką reakcję przy minimalnych opóźnieniach i niesamowitą trwałością 80 milionów naciśnięć klawiszy.
Ponadto należy zwrócić uwagę na dobre wyczucie dotykowe oraz lekki dźwięk towarzyszący naciśnięciu. Układ klawiatury HyperX Alloy Elite 2 RGB jest zgodny ze standardem ANSI z 104 klawiszami głównymi. Używane są duże przesunięcie i pojedynczy wiersz Enter. Każdy przycisk jest wykonany z dwuczęściowego tworzywa ABS i składa się z dwóch części: półprzezroczystego dołu i czarnej góry.
Symbole są wygrawerowane, litery łacińskie są nieco większe. U góry znajduje się siedem dodatkowych klawiszy multimedialnych i kółko przewijania do regulacji głośności. Deklarowana wodoodporność pozwala nie obawiać się przypadkowego rozlania płynów. Obsługiwane jest mapowanie kluczy i programowanie makr. Jest przelotowy port USB do podłączania napędów, słuchawek i gadżetów do ładowania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HyperX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HyperX.
Kup HyperX Alloy Elite 2 RGB
Wszystkie ceny 6 →Kingston Technology Alloy Elite 2 klawiatura USB QWERTY Angielski amerykań | 556 zł |
HP HyperX Alloy Elite 2 - US - Klawiatura gamingowa - Angielski - USA - Cz | 679 zł |
[From Japan] HyperX Alloy Elite 2 Gaming Keyboard US Red Axis HKBE2X-1X-US | 1 232 zł |
Klawiatura HyperX Alloy Elite 2, HyperX Red, US layout (4P5N3AA) Czarna | 615 zł |
HyperX Alloy Elite 2, HyperX Red, US | 683 zł |
HyperX Alloy Elite 2 - mechaniczna klawiatura do gier sterowane oprogramow | 551 zł |