Klawiatura
HyperX Alloy Origins Core Aqua Switch
Wideo 17Zdjęcia 7 |
HyperX Alloy Origins Core Aqua Switch |
|
Solidna aluminiowa podstawa. Ciekawa odmiana czerwonych przełączników. Ładne oświetlenie RGB z elastycznymi ustawieniami. Wbudowana pamięć na trzy profile. Odpinany kabel.
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HyperX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HyperX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HyperX Alloy Origins Core Aqua Switch
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HyperX Alloy Origins Core Aqua KL-G-HYX-030 | 349 zł |
Klawiatura HYPERX Alloy Origins Core Aqua | 323 zł |
Klawiatura HyperX Alloy Origins Core HyperX Aqua (4P5P1AA) | 319 zł |
HyperX Alloy Origins Core Aqua Czarny | 319 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje HyperX Alloy Origins Core
Ceny na HyperX Alloy Origins Core |
---|---|---|---|---|
HyperX Alloy Origins Core Aqua Switch | od 318 zł | 12 oferty | ||
HyperX Alloy Origins Core Blue Switch | od 349 zł | 5 oferty | ||
HyperX Alloy Origins Core Red Switch | od 349 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →