Asus TUF Gaming K1 (90MP01X0-BKRA00)
Wideo 16Zdjęcia 4 |
Asus TUF Gaming K1 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus TUF Gaming K1
ASUS TUF Gaming K1 RGB keyboard with dedicated volume knob spill-resistanc | 330 zł |
Klawiatura ASUS TUF Gaming K1 | 170 zł |
Komputer Tastiera Asus TUF Gaming K1 RGB 90MP01X0-BKIA00 | 313 zł |
ASUS Klawiatura K1 Gaming Keyboard francuski układ 90MP01X0-BKFA00 czarna | 334 zł |
Wszechstronna alternatywa dla hałaśliwych klawiatur mechanicznych
W ciągu ostatnich kilku lat tajwański gigant Asus aktywnie zajął się urządzeniami peryferyjnymi do gier - myszami, słuchawkami, klawiaturami i dalej na liście. Zaczęliśmy od flagowej linii ROG, potem doszliśmy do tańszej serii The Ultimate Force (TUF). To do tej linii należy bohaterka dzisiejszego przeglądu - stylowa i niezawodna membrana gamingowa Asus TUF Gaming K1, która stanowi uniwersalną alternatywę dla hałaśliwych mechanicznych klawiatur dla graczy.
Doskonała ergonomia
Pod względem funkcjonalności model jest w pełni zgodny ze swoją ceną, a nawet daje trochę więcej. Trwałość, która jest główną cechą serii TUF, przejawia się tutaj w kilku rzeczach: niezwykle grubej plastikowej podstawie (ale nie należy walić nią w stół w przypływie złości) i ochronie przed wilgocią. Pod względem wzornictwa okazał się prawie idealny - ściśle, ale jednocześnie nie nudny ani pretensjonalny. Ogromna regulacja głośności w prawym górnym rogu, para zgrabnych pasków LED po bokach i to samo zgrabne wielokolorowe podświetlenie każdego klawisza dodają radości zewnętrznej. To prawda, ze względu na piękno inżynierowie Asusa zrobili dziwny krok, całkowicie usuwając kluczowe oznaczenia. Symbole są podświetlane od wewnątrz, a gdy podświetlenie jest wyłączone, wszystkie klawisze stają się słabo rozpoznawalne. I to jedyna wada doskonałej ergonomii. Oczywiste jest, że niewielu graczy patrzy na klawisze podczas gry, ale takie membrany często ustawiane są jako wersje 2-w-1 (zarówno do gier, jak i do pracy) i nie każdy będzie mógł na nich pisać.
Odłączana podpórka pod nadgarstki i własne narzędzie Armoury
W innych zaletach modelu od razu piszemy wsparcie dla autorskiego narzędzia Armoury, które wcześniej znajdowało się tylko w produktach premium firmy. Alternatywą dla głębokiego dostosowywania jest możliwość nagrywania makr w locie i przechowywania ich w wewnętrznej pamięci klawiatury. Odłączana podstawka też się przydaje. Przyczynia się do wygodnego ułożenia dłoni i pewnie przylega do ciała, dzięki czemu można bez problemu przesuwać klawiaturę.