Klawiatura
Apple Magic Keyboard (2021)
Wideo 16Zdjęcia 5 |
Apple Magic Keyboard (2021) |
|
Zgodność: Mac z systemem macOS 11.3 lub nowszym, iPad z iPadOS 14.5 lub nowszym, iPhone i iPod touch z systemem iOS 14.5 lub nowszym
Ultrakompaktowa klawiatura firmy Apple, która działa jako akcesorium do komputerów Mac, iPadów i iPhone'ów firmy Apple. Przy długości niecałych 28 cm i wadze zaledwie 239 g klawiaturę można schować do torby lub plecaka i zabrać ze sobą w podróż. Działa bezprzewodowo z Bluetooth i automatycznie łączy się z komputerem Mac, dzięki czemu możesz od razu usiąść i pracować. Klawiatura Apple Magic Keyboard wykorzystuje klawisze nożycowe o małym skoku, w tym przyciski multimedialne do regulacji głośności za pomocą klawisza Fn. Model zasilany jest wbudowaną baterią, której jedno ładowanie wystarcza na cały miesiąc pracy na baterii, a nawet dłużej. Pleciony kabel USB-C/Lightning jest dołączony do ładowania klawiatury z komputera.
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apple Magic Keyboard (2021)
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apple Klawiatura Magic Keyboard Bluetooth i akumulator do wielokrotnego ła | 406 zł |
APPLE Klawiatura bezprzewodowa APPLE Magic Keyboard MK2A3Z/A Srebrno-biały | 459 zł |
Apple Magic Keyboard - Klawiatury - Angielski - Bia?y | 543 zł |
Klawiatura APPLE Magic Keyboard (US Int.) | 427 zł |
Apple Magic Keyboard (INT) KL-APL-023 | 427 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →