Клавіатура
Apple Smart Keyboard Folio for iPad Pro 12.9" (4th gen)
Фото 4 |
Apple Smart Keyboard Folio for iPad Pro 12.9" (4th gen) |
|
Чохол-клавіатура для iPad Pro 11". Сумісна з моделями 3-го (2018 м) і 4-го (2020 м) поколінь.
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Smart Keyboard Folio for iPad Pro 12.9" (4th gen)
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APPLE Etui z klawiaturą APPLE Smart Keyboard Folio do iPada Pro 12,9 cala | 999 zł |
Apple Keyboard 12.9-inch iPad Pro (4th generation) - International English | 770 zł |
Etui na iPad Pro APPLE Smart Keyboard Folio Grafitowy Klawiatura | 999 zł |
Apple Smart Keyboard Folio 12,9" MXNL2Z/A Grafitowy | 869 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →