Akumulator Panasonic Eneloop Pro 2xAA 2500 mAh
Wideo 29 |
Panasonic Eneloop Pro 2xAA 2500 mAh |
|
Wysokiej jakości akumulatory niklowo-wodorkowe (Ni-MH) rozmiaru AA do zastosowań elektronicznych i elektromechanicznych wymagających wysokich prądów szczytowych. Wyróżniają się dużą realną pojemnością i imponująco niskim samorozładowaniem – producent gwarantuje zachowanie 85% pojemności po roku przechowywania. Należą one do tzw. akumulatora LSD (niskie samorozładowanie). Pozycjonowany jako produkt z wyższej technologii cenowej, przeznaczony do rozwiązywania szerokiej gamy różnych zadań domowych.
Idealne do różnego sprzętu fotograficznego (latarki, aparaty przenośne itp.), dobrze prezentują się w różnych zabawkach, m.in. samobieżne, tj. wymagających znacznych prądów do zasilania napędu. Podczas pracy pod obciążeniem akumulatory Panasonic Eneloop Pro 2xAA 2500 mAh utrzymują przez długi czas napięcie co najmniej 1,1 V, co jest fundamentalne w przypadku wielu urządzeń cyfrowych, które automatycznie różnią się, gdy napięcie spadnie poniżej tego limitu. Zapewniają długotrwałą pracę joysticków do konsol do gier, paneli sterowania dronami, niektórych modeli latarek itp. Dostarczane w pełni naładowane, mogą być instalowane w urządzeniach konsumenckich natychmiast po zakupie. Są w stanie stosunkowo szybko i wydajnie ładować się dużymi prądami (ponad 550 mAh).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Kup Panasonic Eneloop Pro 2xAA 2500 mAh
Wszystkie ceny 14 →Panasonic eneloop pro Ready-to-Use Ni-MH akumulatory AA/Mignon 2 sztuki w | 39 zł |
Panasonic eneloop pro BK-3HCDE/2BE battery - 2 x AA type - NiMH | 77 zł |
Akumulatory AA R6 PANASONIC Eneloop Pro, Ni-MH, 2500 mAh, 1.2 V, 2 szt. | 45 zł |
Akumulatorki AA 2500 mAh PANASONIC Eneloop Pro (2 szt.) | 40 zł |
Panasonic Pro AA 2500 mAh 2 szt. (w magazynie!) | 49 zł |
Modyfikacje Panasonic Eneloop Pro
Ceny na Panasonic Eneloop Pro |
---|---|---|---|---|
Panasonic Eneloop Pro 2xAA 2500 mAh | od 37 zł | 16 oferty | ||
Panasonic Eneloop Pro 4xAA 2500 mAh | od 23 zł | 21 oferta | ||
Panasonic Eneloop Pro 4xAA 2500 mAh + case | od 88 zł | 12 oferty |